Seriale

Ray Stevenson zagra admirała (nie Thrawna) w serii „Star Wars: Ahsoka”

The Hollywood Reporter potwierdził dziś interesującą informację na temat powstającego serialu o Ahsoce Tano – do obsady dołączył Ray Stevenson, znany m.in. z roli w serii Wikingowie.

Warto podkreślić, iż nie będzie to pierwszy raz, gdy Stevenson wystąpi w ramach uniwersum Gwiezdnych wojen, bowiem aktor udzielił swojego głosu postaci Gara Saxona w animacjach Rebelianci i Wojny klonów. Na ten moment nie wiemy, w kogo dokładnie wcieli się Ray, natomiast odgrywany przez niego bohater ma piastować stanowisko admirała i z całą pewnością nie chodzi tu o Thrawna (który, jak wiemy, również ma odegrać istotną rolę w ramach przygód byłej Jedi).

Ahsoka najprawdopodobniej będzie stanowić kontynuację wydarzeń ukazanych w epilogu Rebeliantów, rozgrywającym się kilka lat po wydarzeniach z animowanej serii. Historia urywa się w momencie, gdy Sabine Wren, jedna z głównych bohaterek serialu, wyrusza na poszukiwania Ezry Bridgera i Wielkiego Admirała Thrawna, których widziano po raz ostatni, kiedy imperialny okręt został porwany w nieznane rejony galaktyki.

Star Wars: Ahsoka ma zadebiutować na Disney+ w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.