Seriale

Szczegóły roli Thrawna w serii „Star Wars: Ahsoka”

W ostatnich dniach informowaliśmy na naszych łamach o dołączeniu Raya Stevensona do obsady Star Wars: Ahsoki – aktor ma odegrać w serialu rolę nieznanego admirała. Tym razem otrzymujemy raporty dotyczące innej postaci, dzierżącej podobną rangę w ramach imperialnej marynarki – chodzi oczywiście o Wielkiego Admirała Thrawna.

Jak podaje magazyn Variety, Chiss nie tylko pojawi się w serii o byłej Jedi (o czym wiemy od dawna), ale będzie też głównym antagonistą tytułowej bohaterki. Wygląda więc na to, że twórcy produkcji aktorskiej pójdą tropem animowanych Rebeliantów, gdzie od pewnego momentu Thrawn stanowił najpoważniejsze zagrożenia dla załogi Ducha i operującej wokół Lothala rebelianckiej komórki.

Powyższe przecieki potwierdzają wcześniejsze raporty, przekazywane między innymi przez uznanego insidera o nicku DanielRPK, wedle których w ramach Ahsoki ujrzymy zarówno Thrawna, jak i głównego bohatera Rebeliantów, Ezrę Bridgera. Obaj mają być istotnymi elementami przygód Togrutanki, przy czym drugi z nich będzie katalizatorem dla fabuły serialu.

Star Wars: Ahsoka ma zadebiutować na platformie Disney+ w 2023 roku. W roli protagonistki powróci Rosario Dawson, wcielająca się w jej aktorską wersję w The Mandalorian i Księdze Boby Fetta.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.