Filmy

Pedro Pascal zapowiada występy znanych i nowych postaci w 3. sezonie „The Mandalorian”

Choć na 3. sezon pierwszego serialu aktorskiego Star Wars jeszcze trochę będziemy musieli poczekać, z całą pewnością jest to jeden z tytułów, którego fani świata odległej galaktyki są najbardziej ciekawi. Być może szczególnie po finale Księgi Boby Fetta, której bardziej interesująca część nie była za bardzo serialem o Bobie Fetcie, a raczej prologiem właśnie do kolejnej serii The Mandalorian. Nie zapowiada się jednak, abyśmy w najbliższym czasie mieli dowiedzieć się czegoś nowego na temat 3. sezonu serialu.

Przynajmniej nie poprzez Pedro Pascala. Udzielając wywiadu niemieckiemu magazynowi Neelix (za Screen Rant), aktor wcielający się w tytułowego bohatera został zapytany, co może powiedzieć o powstających odcinkach. Jego odpowiedź była bardzo jednoznaczna, a nawet gdy przełamał się, by udzielić jakiejkolwiek dłuższej odpowiedzi, były to raczej dyplomatyczne ogólniki.

„Zdecydowanie nic. No dobra, będzie trochę znajomych twarzy i będzie dużo nowych twarzy. Do tego sporo akcji i naprawdę świetna historia. Wystarczy?”

Oczywiście można żartować, iż najwyraźniej możemy spodziewać się nowych bohaterów – wbrew temu, czego pomału można by oczekiwać od seriali, za które odpowiadają Jon Favreau i Dave Filoni – jednak w gruncie rzeczy nie jest to w żaden sposób przełomowa wiadomość.

Co do znanych już postaci, wyłączając oczywiście Dina Djarina oraz Grogu, którzy ponownie będą rzecz jasna głównymi bohaterami produkcji, wiemy o udziale między innymi Greefa Kargi (Carl Weathers) czy Moffa Gideona (Giancarlo Esposito). Nie da się stwierdzić, czy Pascal mógł mieć na myśli gościnne występy bohaterów oryginalnie pochodzących spoza „mini-uniwersum” The Mandalorian, jak choćby Ahsoka Tano. Jakichś cameos należy się jednak spodziewać – to w końcu serial Jona Favreau i Dave’a Filoniego – być może nawet znów zobaczymy zdeepfake’owanego Luke’a Skywalkera, mówiącego głosem z generatora. Na powroty bez duszy i ciała czekamy oczywiście najbardziej.

Warto wspomnieć, iż wiemy też o przynajmniej jednej osobie powracającej na stanowisko reżyserki. Po nakręceniu odcinków zarówno w 1., jak i 2. sezonu The Mandalorian oraz w The Book of Boba Fett, Bryce Dallas Howard ponownie zmierzy się z przygodami mandaloriańskiego łowcy nagród i jego małego, zielonego towarzysza.

The Mandalorian powróci na Disney+ z 3. sezonem prawdopodobnie pod koniec tego roku. Co ciekawe, do tego czasu platforma streamingowa w końcu będzie dostępna również w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.