Seriale

[Plotka] Leia Organa z ważną rolą w „Obi-Wanie Kenobim”, znamy opis sceny z Księżniczką

Od emisji ostatniego odcinka Księgi Boby Fetta minął ponad tydzień, a cała uwaga fanów skupiona jest teraz na kolejnej produkcji aktorskiej, której datę premiery ogłoszono w ostatnich dniach – mowa oczywiście o Obi-Wanie Kenobim. Serial w reżyserii Deborah Chow ukaże się za nieco ponad 3 miesiące i choć może się wydawać, że to całkiem sporo, to już teraz widać, że w tym czasie będzie do nas napływać coraz więcej przecieków, zaspokajających nieco naszą ciekawość i ułatwiających oczekiwanie.

Wiarygodny portal Star Wars News Net przekazał wieści o istotnej roli Lei Organy w ramach nadchodzącego serialu o brodatym mistrzu Jedi. Pojawił się też opis jednej ze scen z udziałem młodej Księżniczki, mającej około 10 lat w trakcie wydarzeń z Kenobiego.

Jak możemy przeczytać na łamach serwisu:

„Dowiedzieliśmy się, że Obi-Wan będzie miał do wykonania ważną misję, w trakcie której pojawi się jej wysokość, księżniczka Leia! Jak wiemy, Kenobi rozgrywa się 10 lat po Zemście Sithów, więc w serialu Leia również będzie miała 10 lat.

Okazuje się, że Księżniczka wpadała w kłopoty nawet w tak młodym wieku. Z tego, co udało nam się ustalić, wynika, że Księżniczka będzie przetrzymywana jako zakładniczka w miejscu przypominającym kantynę, gdzie zobaczymy całą gamę nowych i znajomych ras kosmitów.

Oczywiście zadaniem Obi-Wana będzie uratowanie Księżniczki. Znaczne zaangażowanie Lei w wydarzenia z serialu potwierdza, że jej przybrani rodzice również będą odgrywać w nim pewną rolę. Jak wszyscy wiemy, Bail Organa adoptował Leię zaraz po jej urodzeniu, więc aktor Jimmy Smits, który grał senatora w Prequelach i wrócił do roli w Łotrze 1, również się pojawi.”

Wygląda na to, że rola Lei nie będzie tylko epizodycznym występem, jak można się było spodziewać po początkowych przeciekach, lecz Księżniczka rzeczywiście będzie istotnym elementem wydarzeń z serialu.

Warto również zwrócić uwagę, że doniesienia SWNN bardzo bezpośrednio potwierdzają niedawne przecieki na temat pojawienia się w ramach Kenobiego aktora Jimmy’ego Smitsa, wcielającego się w postać Baila Organy.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 25 maja bieżącego roku, w 45. rocznicę premiery Nowej nadziei.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.