Seriale

Szereg informacji o 2. sezonie „Parszywej zgrai” od kompozytorów ścieżki muzycznej

W ciągu ostatnich tygodni dotarły do nas nienajlepsze informacje na temat 2. sezonu Star Wars: The Bad Batch, wedle których premiera animacji może jednak nie odbyć się wiosną tego roku, a w nieco późniejszym, nieokreślonym jeszcze terminie. Tym razem natomiast przynosimy Wam garść pozytywnych doniesień, bowiem poznaliśmy interesujące szczegóły kontynuacji przygód Oddziału 99.

Wszystko za sprawą braci Kiner – kompozytorów ścieżki muzycznej do powstającej serii animowanej (a wcześniej także Wojen klonów i Rebeliantów). Artyści wystąpili niedawno w charytatywnym streamie na rzecz dzieci i rodzin poszkodowanych podczas wojny w Ukrainie. W trakcie rozmowy zdradzili co nieco na temat 2. sezonu Parszywej zgrai.

Oto, czego mogliśmy się dowiedzieć za sprawą wpisu na forach Reddit:

  • Prace nad soundtrackiem do 2. sezonu TBB trwają od czasu zakończenia prac nad sezonem 1.
  • Omega będzie nieco starsza w 2. sezonie.
  • Będzie więcej nowych postaci.
  • Pojawi się Coruscant.
  • Stworzony został utwór nawiązujący do klimatów noir.
  • Wciąż będą pojawiały się enigmatyczne tweety o 2. sezonie The Bad Batch.

Kevin Kiner dodaje też, że ścieżka dźwiękowa w nowym sezonie Zgrai otrzyma pełną orkiestrę dla każdego epizodu (co nie jest często spotykane w przypadku seriali animowanych), a sam projekt opisywany jest jako „wyjątkowy”. Zaangażowane mają być w niego istotne nazwiska.

Co ciekawe, Kinerowie ujawnili także, iż pracują obecnie nad muzyką do niezapowiedzianej produkcji animowanej z uniwersum Gwiezdnych wojen. Ciężko na ten moment zgadywać, o co dokładnie może chodzić, natomiast niewykluczone, że jest to powiązane z niedawnymi plotkami o Tales of the Jedi.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.