Seriale

[Plotka] Gwardia Pretoriańska w 3. sezonie „The Mandalorian”

Docierają do nas interesujące przecieki dotyczące 3. sezonu The Mandalorian, wedle których w ramach serialu możemy spotkać… Gwardię Pretoriańską znaną z Ostatniego Jedi.

Jak podaje wiarygodny portal Bespin Bulletin (powołując się częściowo na inne godne zaufania źródło, czyli Making Star Wars), podczas nagrań do The Mandalorian na planie mieszczącym się w kalifornijskim Long Beach, Din Djarin miał mierzyć się w walce z Pretorianami, korzystającymi z takich samych ubiorów i uzbrojenia jak ci, którzy towarzyszyli Najwyższemu Wodzowi Snoke’owi w Epizodzie VIII. Co równie interesujące, gwardzistom mieli towarzyszyć szturmowcy odziani w czerwone pancerze oraz hełmy inspirowane mandaloriańskim nakryciem głowy.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z planu, przedstawiające hełmy wspomnianych szturmowców:

Ujawnione informacje i zdjęcia mogą mieć daleko idące implikacje zarówno dla przygód Dina Djarina, jak i samej trylogii Sequeli. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jeszcze przed premierą 1. sezonu Mandalorianina twórcy serialu wskazywali, iż poruszy on genezę Najwyższego Porządku. Niewykluczone, że Mando spotka na swojej drodze wczesne formacje Gwardii Pretoriańskiej oraz Szturmowców Sithów, a może nawet jedną z nieudanych kopii Palpatine’a (Snoke’a?). Wskazywać mogą na to chociażby wydarzenia z 2. sezonu serialu, w ramach którego Din i jego towarzysze natknęli się na zbiorniki do klonowania (a w nich jeden z eksperymentów przypominający Najwyższego Wodza) na planecie Nevarro.

Co się zaś tyczy czerwonych hełmów, ich podobieństwo do mandaloriańskiego nakrycia głowy nie może być przypadkowe. Być może jakaś zbuntowana frakcja Mandalorian miała coś wspólnego z budową armii odrodzonego Imperatora na Exegolu? Są to oczywiście wyłącznie nasze spekulacje, a samo zdjęcie pozostawia za sobą więcej pytań niż odpowiedzi, natomiast na tym etapie warto brać pod uwagę wszelkie możliwości.

Poniżej możecie przyjrzeć się dwóm pozostałym fotografiom z planu, jakie wyciekły do sieci:

Wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje 3. sezon The Mandalorian, lecz spekuluje się, że najbardziej prawdopodobny jest koniec tego roku lub początek 2023.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.