Seriale

[Plotka] Poznaliśmy szczegóły roli Qui-Gona w „Obi-Wanie Kenobim”

O potencjalnym powrocie Liama Neesona do roli z Mrocznego widma w ramach nadchodzącego serialu o Obi-Wanie Kenobim słyszeliśmy już od dawna, a ostatnim razem zaledwie kilka tygodni temu. Teraz natomiast dotarły do nas bardziej szczegółowe informacje dotyczące domniemanego występu.

Ostrzegamy, że poniższa treść może ujawniać fabułę Obi-Wana Kenobiego, tak że jeśli jesteście wrażliwi na spoilery, zalecamy wycofanie się z artykułu.

Jak donosi Making Star Wars, bohater Ewana McGregora już od początku serialu będzie starał się nawiązać kontakt z nieżyjącym mistrzem, jednak bezskutecznie. Dopiero później, na etapie, gdy Kenobi zacznie już odzyskiwać nadzieję i wierzyć w możliwość obalenia Imperium, podczas swojego drugiego w serialu pojedynku z Vaderem usłyszy głos Qui-Gona, który będzie wspierać go w walce. W końcu ma też ujrzeć go jako ducha Mocy po powrocie na Tatooine, gdzie odtąd zacznie szkolenie pod okiem byłego mistrza, które i jemu pozwoli osiągnąć tę pośmiertną umiejętność.

Obi-Wan Kenobi trafi na Disney+ już 25 maja.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.