Seriale

Zdjęcia z planu 3. sezonu „The Mandalorian” ujawniają powrót znanej postaci

Portal Bespin Bulletin opublikował dwa nowe zdjęcia z planu 3. sezonu The Mandalorian, które ujawniają powrót znanej postaci. Choć nie jest to żaden z najważniejszych bohaterów, przestrzegamy przed drobnymi spoilerami w dalszej części tekstu.

Jak ujawniają zakulisowe fotografie, w ramach serialu powróci jeden z towarzyszy Bo-Katan Kryze z 2. sezonu Mandalorianina – Axe Woves, w którego wcielił się aktor Simon Kassianides.

Zaraz po finale 2. sezonu The Mandalorian fani zwrócili uwagę na brak Axe’a w ekipie atakującej krążownik Moffa Gideona. Nieco później do kwestii tej odniosła się odtwórczyni Bo-Katan, Katee Sackhoff, podkreślając w jednym z wywiadów, że absencja Wovesa miała swoje podłoże fabularne, którego nie może zdradzić.

Biorąc pod uwagę powyższą wypowiedź oraz w zasadzie potwierdzoną obecność Bo-Katan w 3. sezonie przygód Dina Djarina, powrót bohatera granego przez Simona Kassianidesa wydaje się sprawą wręcz oczywistą.

Dalsze losy Mando i Grogu najprawdopodobniej będziemy mogli śledzić pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Produkcja pojawi się ekskluzywnie na Disney+.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.