Gry

Znamy datę premiery nowego zwiastuna „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Wielu fanów zapewne czuje dziś, jakby oczekiwanie na premierę LEGO Star Wars: The Skywalker Saga trwało całą wieczność, biorąc pod uwagę mnogość sytuacji, kiedy premiera tytułu była przesuwana kilkakrotnie od momentu pierwszego ogłoszenia prac nad nim. Na szczęście niekończące się czekanie niemal dobiegło końca, bowiem już 5 kwietnia na rynku zadebiutuje klockowa produkcja studia TT Games. Zanim to się jednak wydarzy, czeka nas jeszcze jeden zwiastun promocyjny.

W ostatnich dniach i tygodniach raczono nas drobnymi materiałami, takimi jak zdjęcia z gry czy krótkie filmiki, ukazujące lokacje (chociażby pełne neonów Coruscant). Z kolei już niebawem otrzymamy pełnoprawny trailer, który z pewnością przedstawi znacznie więcej interesujących fragmentów z rozgrywki.

Jak podał portal GamesRadar+, kolejny zwiastun najnowszej iteracji serii LEGO Star Wars zostanie przedstawiony 24 marca (w ramach Future Games Show).

Wydarzenie będzie streamowane na wszystkich najważniejszych platformach, w tym oczywiście YouTube.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zadebiutuje już 5 kwietnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S oraz Nintendo Switch.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.