Seriale

[Plotka] Znany łowca nagród pojawi się w serialu o Obi-Wanie

Debiut kolejnego serialu aktorskiego Star Wars na Disney+ zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce ponownie zobaczymy Ewana McGregora w roli Obi-Wana Kenobiego czy Haydena Christensena jako Dartha Vadera. Jednak oprócz nich, w nadchodzącym projekcie powrócić ma znacznie więcej znanych postaci.

W pierwszym zwiastunie zobaczyć mogliśmy choćby Wielkiego Inkwizytora czy młodszego Luke’a Skywalkera, a teraz dowiadujemy się o możliwości kolejnego powrotu. Jak bowiem donosi portal Star Wars News Net, w Obi-Wanie Kenobim pojawi się łowca nagród 4-LOM, którego dotąd zobaczyć na ekranie mogliśmy zobaczyć jedynie przez kilka sekund w Imperium kontratakuje. Większy udział zdarzało mu się otrzymać w historiach opowiadanych na łamach gwiezdnowojennych komiksów i w nadchodzącym serialu również odgrywać ma większą rolę niż przy okazji oryginalnego występu.

Oczywiście nie jest to pewna informacja, jednak wydaje się prawdopodobna – wygląda na to, że produkcja poświęcona bohaterowi odgrywanemu przez Ewana McGregora ma być kolejnym festiwalem fan-service’u w wykonaniu Lucasfilmu, a 4-LOM jednocześnie jest postacią pozwalającą zarówno wywołać efekt obcowania z czymś znanym, jak i zrobić z nią cokolwiek, gdyż w Epizodzie V nie otrzymuje żadnego wątku czy osobowości.

4-LOM w filmie Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje (1980), reż. Irvin Kershner

Emisja Obi-Wana Kenobiego na Disney+ rozpocznie się już 25 maja.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.