Gry

Głosy legendarnych aktorów powrócą w „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”!

Im więcej dowiadujemy się o najnowszej odsłonie serii LEGO Star Wars, tym bardziej chcemy już dostać ją w swoje ręce! Dziś rano informowaliśmy na naszych łamach o liście 300 postaci z podstawowej wersji gry oraz przedstawiliśmy 10 wcieleń Anakina Skywalkera z klockowej interpretacji odległej galaktyki, zaś teraz dowiadujemy się, iż w ramach produkcji usłyszymy kilka legendarnych głosów.

Jak ujawnił youtuber Ashnflash, który uzyskał od studia TT Games dostęp do demonstracyjnej wersji LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów, w ramach oryginalnego dubbingu postaci przemówią głosami kilku świetnie znanych nam aktorów.

Matt Lanter i James Arnold Taylor powrócą do swoich ról znanych z serialu Wojny klonów, dubbingując odpowiednio Anakina Skywalkera i Obi-Wana Kenobiego.

Jako Hrabia Dooku powróci Corey Burton, który podkładał głos Sithowi w The Clone Wars, a w ostatnim czasie dubbingował również Cada Bane’a w Księdze Boby Fetta.

Tom Kane raz jeszcze wystąpi jako głosy Mistrza Yody i Qui-Gon Jinna.

Legendarni Anthony Daniels i Billy Dee Willams użyczą swoich głosów C-3PO i Lando Calrissianowi.

Znany z Zemsty Sithów i Wojen klonów aktor Matthew Wood ponownie ożywi droidy Separatystów oraz samego Generała Grievousa.

Z kolei głosem Sama Witwera – znanego z Wojen klonów, Rebeliantów i Solo (a także niekanonicznej serii gier The Force Unleashed) – przemówią Darth Maul i Imperator Palpatine.

Co więcej, za pośrednictwem strony IMDB poznajemy jeszcze dwoje istotnych aktorów, których głosy będziemy mogli usłyszeć – Daniela Logana jako Bobę Fetta i Naomi Ackie jako Jannah.

Wykorzystanie tak wielu znamienitych nazwisk związanych ze światem Star Wars dobrze wróży w kontekście jakości nadchodzącej gry wideo. Będzie to też kolejny argument za tym, by w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga grać z włączonymi głosami postaci, a nie tradycyjnym „mruczeniem”, do jakiego przyzwyczaiło nas wiele poprzednich odsłon serii.

LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów zadebiutuje na rynku już 5 kwietnia. Tytuł ukaże się na komputerach PC i konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S oraz Nintendo Switch.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.