Seriale

Czyżby zakończono już zdjęcia do 3. sezonu „The Mandalorian”?

Najbardziej wyczekiwaną i zarazem najbliższą gwiezdnowojenną premierą tego roku bez wątpienia jest Obi-Wan Kenobi, który zadebiutuje na Disney+ 25 maja, jednak fani Star Wars równie mocno zatęsknili już za dalszymi przygodami Dina Djarina i Grogu. Jeśli należycie do wspomnianego grona osób, to zapewne ucieszą Was najnowsze doniesienia, bowiem wygląda na to, iż zakończyły się (bądź są tego bliskie) zdjęcia na planie 3. sezonu The Mandalorian.

Informację tę mogliśmy zaczerpnąć z prywatnego profilu Amandy Ramirez, będącej członkinią działu kostiumowego na planie serialu (co ciekawe, w momencie pisania tego artykułu post nie jest już dostępny, ale, jak to mówią, w przyrodzie nic nie ginie). Na swoim instagramowym koncie pochwaliła się zakończeniem prac na planie The Mandalorian, komentując ten fakt w następujący sposób:

„To już koniec zdjęć w odległej galaktyce. Dzięki za możliwość pracy przy tym sezonie; była to absolutnie niesamowita przygoda!! Nie mogę się doczekać kolejnego.”

Amanda udostępniła również kilka zdjęć z planu, w tym fotografię przedstawiającą wyszywaną przypinkę działu kostiumów oraz zdjęcie wszystkich członków ekipy odpowiedzialnej za stroje.

Jeżeli rzeczywiście cała ekipa zakończyła już nagrania na planie 3. sezonu Mandalorianina, oznaczałoby to, że twórcy będą mieli teraz mnóstwo czasu na kolejny etap prac, czyli postprodukcję. Wszystko to oczywiście przy założeniu, że serial ukaże się wedle pierwotnych planów, czyli pod koniec 2022 roku.

Być może nieco więcej na ten temat dowiemy się w przyszłym miesiącu, kiedy to czekają nas obchody święta Gwiezdnych wojenMay the 4th – a także Star Wars Celebration, odbywające się w dniach 26-29 maja.

Źródło: The Direct


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.