Seriale

Misty Rosas powróci w 3. sezonie „The Mandalorian”

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że zakończono już prace na planie zdjęciowym 3. sezonu The Mandalorian, zaś teraz pojawiają się kolejne ciekawe doniesienia na temat serialu, dotyczące jego obsady.

Jak odkrył serwis Star Wars News Net, w ramach nowych przygód Dina Djarina na ekrany powróci Misty Rosas. Na pierwszy rzut oka nazwisko aktorki może nie wzbudzać żadnych skojarzeń, natomiast w obu dotychczasowych sezonach The Mandalorian odegrała ona istotne role kostiumowe – w sezonie 1. wcieliła się fizycznie w Kuiila (który przemawiał głosem Nicka Nolte’a), z kolei w 2. sezonie mogliśmy oglądać ją w roli płaziej pasażerki głównego bohatera, znanej także pod pseudonimem Frog Lady.

Co ciekawe, w momencie pisania tego artykułu post udostępniony przez Misty nie jest już dostępny, jednak redaktorzy SWNN zachowali jego kopię, którą możecie zobaczyć poniżej.

Czy powyższa nowina oznacza, że ponownie spotkamy Żabią Mamę? Jest taka możliwość, gdyż na tym etapie nie możemy odrzucać żadnych ewentualności, natomiast równie prawdopodobne jest to, że Misty Rosas wcieliła się w zupełnie nową postać kostiumową, podobnie jak wcześniej odgrywała Kuiila.

3. sezon The Mandalorian powinien zadebiutować na Disney+ pod koniec tego lub na początku przyszłego roku. Na oficjalne ogłoszenie daty premiery będziemy musieli jeszcze zaczekać.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.