Seriale

[Spoiler] „Obi-Wan Kenobi” ze sceną po napisach? Mamy opis

Już pod koniec przyszłego miesiąca na Disney+ zadebiutuje pierwszy odcinek kolejnego serialu aktorskiego Star Wars. Jeszcze przed premierą dowiadujemy się jednak o coraz to nowych szczegółach dotyczących zawartości Obi-Wana Kenobiego.

I tak za pośrednictwem portalu Making Star Wars dotarła do nas informacja, iż w nadchodzącym projekcie, podobnie jak w przypadku 2. sezonu The Mandalorian czy Księgi Boby Fetta, znajdzie się scena po napisach. Od poprzedniczek różnić ma się tym, iż nie trafi na finał sezonu, a zakończenie drugiego odcinka i zapowiadać będzie jedynie wydarzenia z kolejnych epizodów, a nie kontynuację serialu.

W drugim odcinku Obi-Wan Kenobi ma na nowo odkryć siebie i swoje zdolności oraz spotkać Leię. Wydarzenia te mają wywołać zakłócenie Mocy, które zwróci uwagę Dartha Vadera, tak więc w krótkiej scenie po pierwszej części napisów końcowych epizodu mamy zobaczyć jak nagle budzi się w zbiorniku z bactą. Co ciekawe, podobno materiał nakręcono na realnym planie zdjęciowym, tak że niewykluczone, że posłużył on za lokację dla większej ilości scen, a nie tylko krótkiej zapowiedzi następnych odcinków.

Emisja Obi-Wana Kenobiego rozpocznie się 27 maja.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.