Gry

Zwiastun premierowy „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”!

Nareszcie! Po latach oczekiwania i przesuwania daty premiery przyszedł wyczekiwany dzień debiutu LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów, czyli najnowszej odsłony wieloletniej serii gier inspirowanych duńskimi klockami. Zapewne wielu z naszych czytelników zatopiło się już w odległej galaktyce i przeżywa przygody ze wszystkich dziewięciu części filmowej sagi, jednak warto choć na moment się oderwać, by zobaczyć premierowy zwiastun gry od studia TT Games.

Z okazji dzisiejszego debiutu LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w sieci udostępniono trailer produkcji, który prezentuje jej najważniejsze aspekty. Oczywiście w tle nie mogło zabraknąć ikonicznej muzyki Johna Williamsa.

Omawiany materiał wideo obejrzycie poniżej:

Jeśli jeszcze nie zakupiliście swojego egzemplarza Sagi Skywalkerów, koniecznie zajrzyjcie do podsumowania najważniejszych informacji o grze. Być może zainteresuje Was również, gdzie kupić produkcję i jakie wymagania powinien spełniać sprzęt pecetowców.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na konsolach Xbox Series X/SXbox OnePlayStation 5PlayStation 4Nintendo Switch oraz na komputerach PC.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.