Gry

Kody do „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”, dzięki którym odblokujecie skórki postaci

Mija dopiero drugi dzień, odkąd fani mogą cieszyć się długo wyczekiwanym LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, a w sieci pojawiły się już pierwsze kody, za sprawą których możecie odblokować skórki dla postaci i nie tylko.

Dzięki kodom uzyskacie bezproblemowy dostęp do skórek bohaterów, statków kosmicznych i innych elementów, na jakie w przeciwnym wypadku musielibyście trochę „popracować” w ramach gry. Nie jest to jednak jedyna możliwa do odblokowania zawartość, bowiem wspomniane cheaty pozwalają też zdobyć specjalne skiny, niedostępne w żaden inny sposób. Chodzi o zawartość inspirowaną Holiday Special.

Odkryto dotąd sześć skórek świątecznych, do których dostęp uzyskamy wyłącznie za sprawą kodów. Są to:

PostaćKod
C-3P0 (Holiday Special)C3PHOHO
Darth Vader (Holiday Special)WROSHYR
D-O (Holiday Special)TIPYIPS
GNK Droid (Holiday Special)LIFEDAY
Itchy (Holiday Special)WOOKIEE
Poe Dameron (Holiday Special)KORDOKU

Pozostałe kody odnoszą się do postaci i statków możliwych do odblokowania za pomocą rozgrywki. Jeśli chcecie ułatwić sobie zadanie zdobycia ich, możecie skorzystać z zawartej poniżej listy:

Postać/statekKod
Aayla SecuraKH7P320
Admirał HoldoXV4WND9
DengarOKV7TLR
ImperatorSIDIOUS
Nute GunrayWBFE4GO
Poggle MniejszyZ55T8CQ
Ratts TyerellGR2VBXF
Tarkin3FCPPVX
WexleySKYSAGA
Brzeszczot (The Razor Crest)ARVALA7
Prom Ruchu OporuSHUTTLE
[Aktualizacja] Dodatkowe kody postaci, jakie pojawiły się w sieci:

PostaćKod
Mister BonesBAC1CKP
Shaak TiVT1LFNH
ShmiT9LM1QF

Zapewne część z Was zadaje sobie pytanie: jak skorzystać z tych wszystkich dobrodziejstw? Pierwszy sposób wymaga wejścia podczas gry w holoprojektor, gdzie w zakładce Extras będziecie mogli wpisać kod (używając wyznaczonego okienka).

Kody mogą również zostać wykorzystane z poziomu menu głównego, trzeba jedynie kliknąć w specjalną ikonę klucza, co umożliwi ich wpisanie.

Powyższe listy postaramy się aktualizować na bieżąco.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostępne jest na konsolach Xbox Series X/SXbox OnePlayStation 5PlayStation 4Nintendo Switch oraz na komputerach PC.

Źródło: MeriStation

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.