Seriale

Zapowiedziano panel „The Mandalorian”, „Obi-Wana Kenobiego” i „Andora” na Star Wars Celebration

Lucasfilm oficjalnie ogłosił dziś pojawienie się panelu poświęconego serialom aktorskim podczas tegorocznego Star Wars Celebration. W trakcie wydarzenia spotkamy się z twórcami gwiezdnowojennych produkcji, mających debiutować w najbliższych miesiącach.

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu na stronie StarWars.com:

Star Wars Celebration powróci w maju, startując z pokazem, który wystrzeli weekendowe obchody w nadświetlną. W czwartek, 26 maja, twórcy pracujący aktualnie dla Lucasfilm spotkają się ze specjalnymi gośćmi, by przedyskutować wiele nadchodzących przygód z uniwersum Star Wars, w tym Obi-Wana Kenobiego, Andora i The Mandalorian.”

Zaufany portal Bespin Bulletin uzupełnia te informacje swoją zakulisową wiedzą, dodając, iż podczas panelu powinniśmy spodziewać się także pierwszej zapowiedzi nowej serii aktorskiej z ery Wielkiej Republiki, znanej obecnie jedynie pod roboczą nazwą Grammar Rodeo, a także update’u na temat Star Wars: Ahsoki, rozwijanej obecnie przez Dave’a Filoniego.

Co więcej, jak podaje insider z Bespinu, podczas imprezy niemal na pewno zadebiutuje teaser bądź pełny zwiastun Andora (najprawdopodobniej właśnie 26 maja). Na Celebration ma również zawitać aktorka Adria Arjona, wcielająca się w ramach serialu w jedną z ważniejszych postaci, co informator uznaje za kolejne potwierdzenie nadchodzącego trailera.

Od wielkich zapowiedzi, pośród których podobno znajdzie się również wzmianka dotycząca sequela Jedi: Fallen Order, dzieli nas już niecałe 1,5 miesiąca. Star Wars Celebration 2022 odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.