Seriale

Zapowiedziano panel Mando+ na Star Wars Celebration 2022

Zaledwie wczoraj przekazywaliśmy wieści o zapowiedzi panelu poświęconego serialom The Mandalorian, Obi-Wan Kenobi i Andor, który odbędzie się podczas tegorocznego Star Wars Celebration, a już dziś otrzymaliśmy informację o kolejnym, mającym w całości skupić się na pierwszym z wymienionych seriali – nazwano go Mando+.

Jak podaje oficjalna strona StarWars.com, Mando+ wystartuje trzeciego dnia imprezy, czyli 28 maja, a poprowadzą go oczywiście najważniejsi twórcy The Mandalorian i powiązanych z nim spin-offów, Jon Favreau i Dave Filoni. Do gospodarzy dołączą specjalni goście, wraz z którymi spojrzymy w przeszłość oraz przyszłość przygód Dina Djarina.

Lucasfilm nie zapewnił żadnych dodatkowych informacji o ujawnionym wydarzeniu, jednakże zastanawiający jest fakt, że podczas Celebration mają pojawić się aż dwa panele tematyczne, kładące mocny nacisk na The Mandalorian (pierwszy z nich odbędzie się 26 maja, o czym pisaliśmy wczoraj).

Spekuluje się, że Mando+ w rzeczywistości poświęcony zostanie szeroko pojętemu „MandoVerse”, czyli wszystkim serialom powiązanym fabularnie z Mandalorianinem, pośród których znalazła się Ahsoka i Księga Boby Fetta. Być może doczekamy się zwiastuna serii o byłej padawance Jedi bądź też zapowiedzi 2. sezonu The Book of Boba Fett. Niewykluczone, iż twórcy szykują także kolejną produkcję na Disney+, stanowiącą spin-off The Mandalorian – razem ze zwolnieniem odtwórczyni roli Cary Dune, Giny Carano, prawdopodobnie uśmiercono Rangers of the New Republic, zatem można się spodziewać, że w jego miejsce pojawi się coś nowego.

O wszystkim przekonamy się już w dniach 26-29 maja, kiedy to odbędzie się Star Wars Celebration 2022.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.