Seriale

[Plotka] Zapowiedź serialu „Tales of the Jedi” pojawi się na Star Wars Celebration

Docierają do nas kolejne interesujące informacje odnośnie nadchodzącego Star Wars Celebration 2022, a właściwie zapowiedzi, jakie mają pojawić się podczas imprezy. Jeśli wierzyć przeciekom, doczekamy się ujawnienia nowego serialu, mającego skupiać się na rycerzach Jedi.

Jak podaje wiarygodny Making Star Wars, na jednym z paneli tegorocznego Celebration, odbywającym się 27 maja, zapowiedziany zostanie serial zatytułowany Tales of the Jedi. Pierwsze plotki o produkcji pojawiły się w sieci jeszcze pod koniec ubiegłego roku, o czym pisaliśmy na naszych łamach, jednak dla przypomnienia przytoczymy najważniejsze poszlaki.

Jeżeli nieco starszym czytelnikom komiksów zaczynają gdzieś bić dzwony, gdy słyszą wspomniany tytuł, to macie dobre przeczucia, ponieważ tak samo nazywała się osadzona w czasach Starej Republiki seria komiksowa od Dark Horse, którą wydawano w latach 1993-1998. Może – choć nie musi – to być pewna wskazówka dotycząca tematyki niezapowiedzianej produkcji.

Na dzień dzisiejszy nie ma pewności, czy Tales of the Jedi będzie animacją, czy też serialem aktorskim, lecz tu z pomocą ponownie przychodzą pierwotne wycieki. Gdy w Internecie ukazały się zdjęcia pudełka z logotypami produkcji tworzonych przez Lucasfilm, Tales of the Jedi umieszczone zostało pomiędzy logami Parszywej zgrai a Star Wars: Visions. Prawdopodobnie jest to najmocniejsza poszlaka, która wskazuje, że TotJ będzie produkcją animowaną.

W doniesieniach Making Star Wars pojawiła się jeszcze jedna ciekawa kwestia. Podobno wśród postaci występujących w serialu ma znaleźć się… Cal Kestis. Bohater Jedi: Fallen Order będzie rzekomo jednym z centralnych bohaterów serii, mającej mocno nawiązywać do gry wideo od Respawn Entertainment. Plotka ta nabiera jeszcze więcej sensu, kiedy weźmiemy pod uwagę, że w tym roku doczekamy się również oficjalnej zapowiedzi sequela Upadłego zakonu – wypuszczenie w międzyczasie animacji wprowadzającej do gry byłoby świetnym ruchem.

Oczywiście wszelkie przedstawione powyżej informacje – choć pochodzą z wiarygodnych źródeł – to nieoficjalne przecieki, zatem zalecamy traktować je z odpowiednią dozą ostrożności. Już pod koniec przyszłego miesiąca przekonamy się, ile kryje się w nich prawdy. Star Wars Celebration odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.