Gry

Wiemy, kiedy spodziewać się zapowiedzi sequela „Jedi: Fallen Order”

Ten news z pewnością ucieszy fanów gier z uniwersum Star Wars, a w szczególności miłośników przygód Cala Kestisa i BD-1. Z wiarygodnych źródeł docierają do nas informacje, kiedy powinniśmy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi drugiej części Upadłego zakonu.

Przecieki na temat sequela Jedi: Fallen Order krążą po sieci od wielu miesięcy. Dotąd słyszeliśmy już o potencjalnej dacie premiery tytułu, postaciach, jakie mogą się w nim pojawić, a także scenarzyście i projektancie poziomów, którzy dołączyli do ekipy z Respawn Entertainment.

Tym razem jeden z ważnych branżowych insiderów, Jeff Grubb, zdradził, kiedy możemy oczekiwać pełnoprawnego ujawnienia gry (a potencjalnie także jej zwiastuna) – okazuje się, iż następcę Fallen Order mamy poznać podczas tegorocznego Star Wars Celebration, czyli w dniach 26-29 maja.

Doniesienia te pokrywają się z innymi przeciekami, wedle których nowa odsłona serii Jedi miałaby zostać ogłoszona światu przed tegorocznymi targami E3, odbywającymi się dopiero w czerwcu. Co jednak ciekawsze, inny sprawdzony informator, Tom Henderson, jakiś czas temu zasugerował nawet, iż premiera samej gry ma nastąpić jeszcze w 2022 roku, a konkretnie w jego ostatnim kwartale. Oznaczałoby to, iż twórcy są w tej chwili na bardzo zaawansowanym etapie produkcji i w momencie jej ogłoszenia prawdopodobnie będą dokonywali ostatnich szlifów.

Oczywiście wszelkie przedstawione powyżej doniesienia, choć pochodzą z bardzo wiarygodnych źródeł, są nieoficjalne i należy traktować je z odpowiednim dystansem. Pozostaje nam czekać do ostatnich dni maja, by przekonać się, ile prawdy kryje się w tych wieściach.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.