Seriale

Giancarlo Esposito zdradza, kiedy ma zadebiutować 3. sezon „The Mandalorian”

Moff Gideon we własnej osobie ujawnił niedawno, kiedy według niego powinniśmy spodziewać się premiery wyczekiwanego 3. sezonu The Mandalorian.

Odtwórca roli głównego antagonisty w przygodach Dina Djarina, Giancarlo Esposito, promuje właśnie nowy sezon serialu Better Call Saul, będącego spin-offem Breaking Bad, w związku z czym wystąpił w programie The Rich Eisen Show. Aktor zapytany został przez prowadzącego, kiedy możemy oczekiwać premiery 3. sezonu The Mandalorian, na co Esposito prędko zareagował słowami:

„Doczekacie się go to wkrótce. Mamy jeszcze kilka rzeczy do dopracowania w ramach serialu. Sądzę, że pojawi się latem, choć nie ustalono jeszcze dokładnej daty. Natomiast będzie to niebawem.”

Biorąc pod uwagę, że zdjęcia do 3. sezonu Mandalorianina zakończone zostały całkiem niedawno, letnia premiera produkcji wydaje się bardzo zaskakująca. Portal Bespin Bulletin, który regularnie dostarcza sprawdzonych doniesień zza kulis gwiezdnowojennych produkcji, uważa, że pomimo słów Giancarlo nie powinniśmy liczyć na premierę nowego sezonu prędzej niż pod koniec tego roku – szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę ilość czasu potrzebnego na postprodukcję. Warto przy tym pamiętać, że latem tego roku zadebiutuje Star Wars: Andor, do którego zdjęcia zakończone zostały w sierpniu 2021. Mandalorianin zwykle debiutuje w przedziale od 11 do 13 miesięcy po rozpoczęciu prac na planie, więc jeśli Disney i Lucasfilm ponownie będą podążać taką trajektorią, bardziej prawdopodobna wydaje się jesienna lub nawet zimowa premiera The Mandalorian.

Lucasfilm ogłosił niedawno, iż The Mandalorian będzie częścią aż dwóch paneli na tegorocznym Star Wars Celebration, w tym jednego, który całkowicie poświęcony zostanie Mando-Verse. Odbędą się one w dniach 26 i 28 maja, zatem właśnie wtedy powinniśmy oczekiwać ostatecznego potwierdzenia daty debiutu serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.