Książki i komiksy

Ujawniono okładkę „Path of Deceit” – powieści z 2. fazy Wielkiej Republiki

Już dawno nie mieliśmy okazji przekazywać wieści na temat nowości z Wielkiej Republiki, jednak Lucasfilm powoli przygotowuje się do rozpoczęcia kolejnej ofensywy wydawniczej w ramach projektu. Oficjalna strona StarWars.com ujawniła okładkę jednej z nadchodzących powieści osadzonych w erze świetności Zakonu Jedi.

Przedwczoraj zaprezentowano okładkę książki Path of Deceit, stanowiącej część 2. fazy tytułów z ery The High Republic. Jak możemy wyczytać z opisu, grafika przedstawia pantorańskiego Jedi, postać znaną jedynie jako Matka, a także nową bohaterkę z rasy Evereni, Mardę Ro, której pochodzenie mocno wiąże się z jednym z głównych antagonistów THR, Marchionem Ro.

Omawianą okładkę zobaczycie poniżej:

To jednak nie wszystko, bowiem za sprawą grafiki koncepcyjnej możemy bliżej przyjrzeć się Mardzie Ro, która, choć dzieli to samo pochodzenie z Marchionem, opisywana jest jako jego zupełne przeciwieństwo – spokojna, opanowana i uporządkowana.

Koncept zobaczycie poniżej:

Star Wars: The High Republic: Path of Deceit ukaże się za Oceanem 1 listopada bieżącego roku. Autorkami powieści są Tessa Gratton oraz dobrze znana fanom Justina Ireland.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.