Gry

Mod do „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” przywraca dostosowanie wyglądu postaci

Już od kilkunastu dni możemy cieszyć się długo wyczekiwaną grą LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Od swojej premiery tytuł zbiera w sieci różne opinie, choć przeważają te pozytywne (nasze wrażenia tutaj). Nie oznacza to jednak, iż część fanów nie ma pewnych zarzutów względem twórców z TT Games, pośród których prym wiedzie brak możliwości swobodnego dostosowania wyglądu bohaterów, z czego znane były poprzednie odsłony serii.

O tym, że pełna modyfikacja wyglądu postaci nie będzie dostępna w grze wiedzieliśmy jeszcze przed jej premierą. Nie powstrzymało to jednak uzdolnionej części fandomu przed naprawieniem tego błędu na własną rękę, czego pierwsze efekty możemy już zobaczyć.

Użytkownik YouTube jedijosh920 udostępnił na swoim kanale materiał, przedstawiający pierwsze testy moda, mającego umożliwić personalizację wyglądu postaci. Pośród dostępnych opcji znalazły się: losowe elementy stroju, wersje hologramowe oraz tzw. giant mode (pozwalający na granie bohaterem wielkości budynków).

Materiał wideo obejrzycie poniżej:

Należy zwrócić uwagę, że mod wciąż jest w fazie testów i nie jest jeszcze dostępny do pobrania. Brakuje w nim też opcji bardziej osobistego dostosowania wyglądu każdego elementu, jaki obecny był w starszych grach spod szyldu LEGO, natomiast prawdopodobnie wszystko jeszcze przed twórcami.

Z pewnością warto śledzić postępy prac nad modem do LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, gdyż z czasem może on przynieść nam bardzo potrzebne zmiany, o których nie pomyśleli (bądź nie chcieli pomyśleć) deweloperzy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.