Seriale

[Plotka] Kompozytorka „Lokiego” stworzy muzykę do „Obi-Wana Kenobiego”

Choć do premiery wyczekiwanego serialu o Obi-Wanie Kenobim został tylko nieco ponad miesiąc, to nadal nie znamy nazwisk wszystkich twórców zaangażowanych w jego powstawanie, między innymi kompozytora. Co prawda wcześniej potwierdzono udział Johna Williamsa, jednak ma on odpowiadać jedynie za temat przewodni, a nie całą ścieżkę dźwiękową.

Jak to w przypadku Gwiezdnych wojen bywa, mało co uchroni się przed wyciekami i prawdopodobnymi „plotkami”. Według użytkowników forum poświęconego Johnowi Williamsowi i muzyce filmowej w ogólności, za soundtrack Kenobiego odpowiadać będzie Natalie Holt. Kompozytorka aktywna jest w branży od 2005 roku i znacznie częściej tworzy muzykę do seriali niż filmów. Jej najbardziej znana ścieżka dźwiękowa pochodzi z ubiegłorocznego serialu Loki od wytwórni Marvela. Warto dodać, że Natalie od dłuższego czasu wyrażała chęć stworzenia muzyki do produkcji ze świata Star Wars.

Wspomniane forum uchodzi za całkiem wiarygodne źródło, a na dodatek informacje te przekazał dalej uznany portal Bespin Bulletin. Choć w takim wypadku powinniśmy spodziewać się wkrótce oficjalnego potwierdzenia, tak warto na tę chwilę podchodzić do tych informacji z pewnym dystansem.

Pierwsze dwa odcinki Obi-Wana Kenobiego pojawią się na Disney+ w piątek 27 maja, a kolejne będą się ukazywać co tydzień w środy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.