Fanmade

Współczesny zwiastun „Ataku klonów” sprawi, że będziecie chcieli obejrzeć film po raz setny

Raptem kilka dni temu pisaliśmy na naszych łamach o współczesnym zwiastunie Imperium kontratakuje, będącym dziełem youtube’owego kanału AD_edits. Główną cechą fanowskiego dzieła jest sposób jego montażu, odpowiadający dzisiejszym standardom produkowania materiałów promocyjnych, mających przedstawiać sporo treści wizualnych, przeplatanych ze sobą tak, by nie zdradzać zbyt wiele fabuły (a wręcz wyprowadzać odbiorcę w maliny). Tym razem ten sam twórca opublikował trailer Ataku klonów.

Wideo zrealizowane zostało w tej samej konwencji, co omawiany wyżej zwiastun Epizodu V. Możemy zatem zobaczyć wiele najważniejszych momentów z 2. części trylogii Prequeli, lecz towarzyszą im kwestie dialogowe, które pochodzą z różnych fragmentów filmu. Dodatkowo sceny w większości pozbawione są kontekstu, co wzmacnia wrażenie ich pozornego powiązania.

Trzeba przyznać, że autor dobrze wie, co zrobić, by doskonale znane nam dzieło sprawiało wrażenie czegoś zupełnie nowego, czego nigdy wcześniej nie oglądaliśmy.

Jak Wam się podoba? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy i zostawcie łapkę w górę pod filmem AD_edits – z pewnością pomoże to twórcy w promowaniu jego dzieła!

Dziękujemy czytelniczce Marcie za podesłanie filmu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.