Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: wyciekło nagranie z planu – pojedynek Vadera z Kenobim

Fani Star Wars mogą już powoli odliczać dni do premiery wyczekiwanego serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego. Choć czas ten z pewnością dłuży się Wam podobnie jak nam, to przecieki i materiały promocyjne, jakie zaczynają pojawiać się w sieci, pozwalają przynajmniej częściowo uprzyjemnić oczekiwanie. Wideo, o którym wspominamy poniżej, to prawdopodobnie najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Pod koniec marca w Internecie ukazało się nagranie z planu Kenobiego. Co jednak ważniejsze, nie jest to jakiś losowy, nic nieznaczący moment, ale pojedynek Obi-Wana z Vaderem!

Na trwającym 23 sekundy filmiku możemy zobaczyć głównego bohatera i jego dawnego ucznia w samym środku starcia. Ich miecze świetlne krzyżują się w walce, a po chwili Darth Vader odpycha Kenobiego Mocą.

Całe nagranie obejrzycie poniżej:

W sieci pojawiają się różne komentarze na temat znaczenia przedstawionej sceny. Część komentujących sugeruje, że omawiany pojedynek będzie elementem jakiejś szerszej wizji lub snu Obi-Wana, jednakże bazując na ostatnich przeciekach z serialu, osobiście skłaniam się ku wersji, że widzimy tu pierwsze z dwóch starć Jedi z Mrocznym Lordem Sithów.

Jak opisywały wcześniejsze wycieki, pojedynek z nagrania najprawdopodobniej będzie pierwszym serialowym spotkaniem Obi-Wana z Vaderem. Kenobi przegra i raz jeszcze będzie zmuszony do wycofania się w cień, by przemyśleć porażkę oraz odnaleźć sposób na powstrzymanie dawnego druha.

Autentyczność nagrania zdaje się potwierdzać bardzo wiarygodny serwis leakerski Making Star Wars, który wspomina o nim w jednym z najnowszych artykułów.

Pierwsze dwa odcinki Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutują na Disney+ 27 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.