Seriale

[Plotka] Gwardia Imperialna pojawi się w „Star Wars: Andor”

Od premiery serialu o przygodach Cassiana Andora dzieli nas coraz mniej czasu i pierwszych odcinków powinniśmy spodziewać się w najbliższych miesiącach. Historia rebelianckiego szpiega to doskonała okazja do zgłębienia także imperialnych trybów machiny wojennej, nie dziwią więc przewijające się w plotkach informacje o postaciach z drugiej strony barykady.

Najnowszą plotkę przekazał uznany portal Bespin Bulletin, jednak tym razem jego twórca podkreśla, że nie pochodzi ona od jego standardowego źródła, a innego, dlatego należy podchodzić do niego ostrożniej niż zazwyczaj.

Według wspomnianych doniesień w serialu miałaby pojawić się scena w senacie ze słynną Gwardią Imperialną. Łączy się to z niedawnymi plotkami o występie Wielkiego Wezyra Masa Ameddy, któremu gwardziści towarzyszyli m.in. w komiksach.

Oczywiście nie wyklucza to tego, że na ekranie zobaczymy samego Imperatora Palpatine’a, ale wydaje się, że twórcy skupią się na bardziej przyziemnym, administracyjnym aspekcie Imperium, do którego Amedda pasuje znacznie lepiej od mistycznego i wycofanego Imperatora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.