Seriale

Szczegóły castingów do „Star Wars: The Acolyte”

Pojawiła się garść nowych informacji na temat powstającego serialu The Acolyte, czyli pierwszej produkcji telewizyjnej osadzonej u schyłku Wielkiej Republiki. Poznaliśmy szczegóły dwóch castingów oraz dowiedzieliśmy się, kiedy mają ruszyć prace na planie zdjęciowym.

Jak podaje serwis The Illuminerdi, planowany termin rozpoczęcia nagrań został przesunięty na październik tego roku (pierwotnie miał to być początek roku), co oznacza, że zakończenie zdjęć nastąpi w okolicach maja 2023.

Dowiadujemy się również, iż Lucasfilm wciąż poszukuje aktorów do dwóch kluczowych ról. Pierwszy z nich ma być białym mężczyzną w wieku około 50 lat, którego robocze imię brzmi Paul. Będzie to regularny bohater serialu, lecz tylko w ramach 1. sezonu. W drugą postać ma wcielić się czarnoskóra aktorka w wieku 8-10 lat, o roboczym imieniu Miri.

Przypomnijmy, że samo The Acolyte opisywane jest przez twórców jako produkcja mocno nawiązująca klimatem do Mrocznego widma (bardzo ciekawego wywiadu na ten temat udzieliła twórczyni serii, Leslye Headland) – głównie z powodu wspomnianego już osadzenia wydarzeń u schyłku The High Republic, a więc w czasach nieodbiegających zanadto od I Epizodu sagi Skywalkerów.

Jak podają inne z wcześniejszych przecieków, w główną rolę w serialu wcieli się Amandla Stenberg. 23-letnia aktorka znana jest głównie z ekranizacji pierwszej części Igrzysk śmierci czy filmów Ponad wszystko i Nienawiść, którą dajesz.

Póki co premiera Star Wars: The Acolyte wciąż planowana jest na 2023 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.