Seriale

Ujawniono okładki magazynu Total Film inspirowane „Obi-Wanem Kenobim”

Wygląda na to, że ostatnie doniesienia na temat ruszającej lada dzień promocji Obi-Wana Kenobiego zaczynają spełniać się prędzej, niż mogliśmy przypuszczać. Opublikowano dziś ekskluzywne okładki magazynu Total Film, na których znalazł się głównych bohater nadchodzącego serialu oraz jego wierny oręż.

Pierwsza z ujawnionych okładek ukazuje brodatego Jedi, otoczonego przez rozświetlone neonami miasto, które mocno przypomina dolne poziomy Coruscant lub księżyc Nar Shaddaa. Jest to prawdopodobnie ta sama lokacja, jaką widzieliśmy krótko w teaserze produkcji. Druga z kolei zawiera miecz świetlny Kenobiego.

Omawiane grafiki obejrzycie poniżej:

Najnowszy numer czasopisma ukaże się za Oceanem 28 kwietnia. Znajdą się w nim wywiady z odtwórcą głównej roli, Ewanem McGregorem, a także z twórcami serii. Star Wars: Obi-Wan Kenobi ukaże się na Disney+ 27 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.