Seriale

„Obi-Wan Kenobi” z polskim zwiastunem – serial nadciąga również nad Wisłę

Polscy fani Star Wars nareszcie mają na co czekać w kwestii legalnej dostępności ulubionych seriali na naszym rynku. Już 14 czerwca platforma Disney+ dotrze nad Wisłę, a wraz z nią pojawią się udostępnione do tamtej pory cztery odcinki Obi-Wana Kenobiego.

Do nadciągającego startu usługi streamingowej oraz pojawiających się na niej produkcji oryginalnych przygotowuje się już polski oddział Disneya, który udostępnił zwiastun serii o brodatym Jedi z polskimi napisami.

Jest to ten sam materiał wideo, który został opublikowany przez oficjalny kanał Star Wars w ubiegłym miesiącu, jednak tym razem możemy obejrzeć go z tłumaczeniem. Niestety wciąż nie doczekaliśmy się próbki rodzimego dubbingu w serialu, natomiast wszystko jest zapewne kwestią czasu.

14 czerwca otrzymamy dostęp do całej gamy gwiezdnowojennych seriali, jakie są już w tej chwili dostępne na platformie Disney+. Pośród nich znajdzie się 1. i 2. sezon The Mandalorian, Parszywa zgraja, Wojny klonów (w tym finałowy sezon animacji), Rebelianci, Księga Boby Fetta i wspomniany już Kenobi.

Abonament w ramach usługi Disneya będzie kosztował 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 rocznie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.