Gry

Sequel „Jedi: Fallen Order” – przecieki zdradzają, na jakie platformy wyjdzie gra

Koniec przyszłego miesiąca będzie bardzo ważnym wydarzeniem dla fanów Gwiezdnych wojen, bowiem odbędzie się wówczas Star Wars Celebration 2022, na którym tradycyjnie zapowiedzianych zostanie mnóstwo powstających tytułów ze świata Star Wars. Pośród zbliżających się zapowiedzi niemal na pewno znajdzie się sequel Jedi: Fallen Order – świetnie przyjętej przez społeczność przygodowej gry akcji, przedstawiającej losy młodego Jedi, Cala Kestisa, który przeżył wydarzenia związane z Rozkazem 66, i jego wiernego towarzysza, droida BD-1.

Dzięki najnowszym przeciekom z wiarygodnych źródeł dowiedzieliśmy się, na jakich platformach zadebiutuje kolejna odsłona przygód Cala. Część z Was może nie być zachwyconych tym, o czym zaraz przeczytacie…

Jak ujawnił w swoim podcaście – A NINTENDO PODCAST – branżowy insider Jeff Grubb, sequel Upadłego zakonu tworzony jest na konsole najnowszej generacji – Xbox Series X/S i PlayStation 5 – oraz na komputery PC. Tytuł nie ukaże się na PS4 i Xbox One.

Taka decyzja Respawn Entertainment i Electronic Arts wydaje się dość zaskakująca, biorąc pod uwagę panujące obecnie trendy. Wiele największych wytwórni wciąż wypuszcza bądź planuje wypuścić swoje gry również na starszych konsolach – ostatnimi przykładami mogą być nadchodzące produkcje pokroju Gotham Knights czy Hogwarts Legacy, mające zadebiutować zarówno na starszej, jak i obecnej generacji konsol (a także na komputerach osobistych).

Grubb ponownie potwierdził, że Fallen Order 2 (choć tytuł gry z pewnością będzie brzmiał inaczej) ma zostać oficjalnie zapowiedziany podczas tegorocznego Celebration.

W jednym z ostatnich artykułów rozważaliśmy, jakie rzeczy twórcy mogliby zrobić lepiej w nadchodzącym sequelu Upadłego zakonu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.