Seriale

[Plotka] Matthew Law z dużą rolą w serii „Star Wars: Ahsoka”

Zaledwie kilka dni temu oficjalnie ogłoszono rozpoczęcie prac na planie Ahsoki, a w Internecie już pojawiły się nowe przecieki na temat castingów do serialu.

Znany i wiarygodny leaker, który dostarczył w przeszłości wielu sprawdzonych informacji dotyczących seriali oraz filmów – DanielRPK – poinformował na swoim Patreonie o zaangażowaniu w serialu Matthew Lawa. Na ten moment nie zdradzono, w kogo aktor miałby się wcielić – nie wiemy nawet, czy będzie to nowa, czy też znana już postać – ale jego rola w produkcji Dave’a Filoniego opisywana jest jako „duża”.

Matthew może być lepiej znany z występu w serii z uniwersum MarvelaAgenci T.A.R.C.Z.Y. – jednakże Adam Frazier (dziennikarz z portalu SlashFilm) podkreślił w swoim poście na temat artysty, iż jest on również wielkim fanem Gwiezdnych wojen.

Frazier spekuluje później, kogo mógłby zagrać aktor w ramach Ahsoki. Uwaga dziennikarza skupiła się na postaci… Ezry Bridgera. Podobno w roli młodego Jedi jednak nie wystąpi Mena Massoud, o którego angażu przez wiele miesięcy krążyły rozmaite plotki, ponieważ obecnie bierze on udział w nagraniach do innej produkcji.

Czy przypuszczenia redaktora znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Aktualny angaż Meny Massouda w inny projekt zmniejszył jego szansę na wystąpienie w Ahsoce praktycznie do zera, a twórcy tak czy owak musieli kogoś w tej roli obsadzić. Wydaje się, że w tym wypadku Matthew Law pasowałby idealnie. Oczywiście czas pokaże, czy spekulacje okażą się prawdziwe.

Star Wars: Ahsoka zadebiutuje na platformie Disney+ w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.