Seriale

[Plotka] Mena Massoud wcieli się w aktorską wersję Ezry Bridgera

Pod koniec ubiegłego roku Lucasfilm zdradził, jakich projektów filmowo-serialowych z uniwersum Star Wars powinniśmy spodziewać się w ciągu najbliższych lat. Jednym z zapowiedzianych tytułów był spin-off The Mandalorian, którego główną bohaterką będzie Ahsoka Tano, w ramach przygód Dina Djarina odgrywana przez Rosario Dawson. Produkcja ma opowiadać o poszukiwaniach Wielkiego Admirała Thrawna i Ezry Bridgera, zaginionych podczas wydarzeń z finału serii Rebelianci, w związku z czym wciąż pojawiają się pytania o to, kto mógłby wcielić się w obie postaci. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, właśnie poznaliśmy kandydata do roli młodego Jedi.

Jak donoszą prowadzący Kessel Run Transmissions – podcastu, który w przeszłości dostarczał garść sprawdzonych informacji zza kulis powstawania filmów i seriali – Lucasfilm podobno rozważa zatrudnienie Meny Massouda do roli aktorskiego Ezry Bridgera. Massoud znany jest m.in. z występu w aktorskiej adaptacji Aladyna, gdzie zagrał tytułową rolę.

Zatrudnienie Massouda nie powinno być wielkim zaskoczeniem, ponieważ od miesięcy figurował na liście potencjalnych aktorów, mogących wcielić się z Ezrę Bridgera. Swego czasu Rahul Kohli puszczał oczko do fanów Gwiezdnych wojen, sugerując, że to jemu przypadła rola Ezry. Również Taylor Gray wydawał się mocnym kandydatem, biorąc pod uwagę, że to on jest głosem bohatera w animacjach, ale Mena Massoud prawdopodobnie posiada największe predyspozycje ku temu, by wiernie oddać charakter Bridgera w produkcji live-action.

Czego możemy się spodziewać po występie Ezry? Tego nie wiadomo. Postać z pewnością będzie miała jakiś związek z Thrawnem – biorąc pod uwagę finał Rebeliantów, po którym zniknęli bez śladu, to, co obaj planują, wciąż jest dla nas zagadką. Kanoniczna trylogia Thrawna autorstwa Timothy’ego Zahna przedstawia gatunek Grysków jako poważne zagrożenie dla Nieznanych Regionów, więc być może Ezra i Thrawn zawrą sojusz, aby zażegnać niebezpieczeństwo.

Tradycyjnie pamiętajcie, że wszelkie przedstawione powyżej doniesienia to niepotwierdzone plotki, zatem należy do nich podejść z odpowiednim dystansem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.