Seriale

Oficjalnie: Ruszyła produkcja „Ahsoki”! Zobaczcie pierwsze zdjęcie z planu

Jak wiedzieliśmy już od dobrych kilku miesięcy, wraz z nadejściem wiosny rozpocząć miały się zdjęcia do jednego z kolejnych seriali aktorskich Star Wars – będącej spin-offem The Mandalorian produkcji o Ahsoce Tano z Rosario Dawson w roli głównej. Tytuł zaliczył co prawda obsuwę, bo prac nie rozpoczęto w marcu jak wskazywały doniesienia, ale wygląda na to, że Lucasfilm wyrobił się jeszcze na wiosnę.

Właśnie ogłoszono bowiem, iż dziś wystartowała produkcja Ahsoki. Mogliśmy się tego spodziewać, gdyż zaledwie tydzień temu dotarły do nas pierwsze zdjęcia ujawniające przygotowywane plany zdjęciowe, na których dostrzec można ruiny starożytnej świątyni.

Informację przekazano za pośrednictwem oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych. Post opatrzony jest pierwszym oficjalnym zdjęciem z planu Ahsoki, na którym błyskawicznie w oczy rzuca się kapelusz, którego właściciela z całą pewnością nie trzeba fanom Gwiezdnych wojen przedstawiać.

Star Wars: Ahsoka ma trafić na Disney+ w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.