Filmy

Bohaterowie seriali aktorskich Star Wars razem na wspólnych zdjęciach

Na łamach Vanity Fair opublikowano dziś ogromny, przekrojowy artykuł traktujący o bieżącym stanie oraz przyszłości Gwiezdnych wojen. Jak wiemy od dłuższego czasu, Lucasfilm zdecydowanie skupia się obecnie na produkcji seriali aktorskich, w związku z czym to głównie ich dotyczy raport.

Wraz z wywiadami i zbieraniem informacji na temat działania wytwórni przeprowadzono jednak również sesję zdjęciową, która dla fanów Star Wars może okazać się o tyle interesująca, że w jej ramach spotykają się bohaterowie, których raczej nie zobaczymy obok siebie na ekranach.

Poniżej zobaczyć możecie okładkę czerwcowego wydania Vanity Fair oraz inne zdjęcia ukazujące między innymi Ewana McGregora, Pedro Pascala, Diego Lunę, Rosario Dawson, Haydena Christensena czy twórców serialowych produkcji Lucasfilmu. Ponadto na stronie internetowej magazynu obejrzeć możecie swego rodzaju materiał zakulisowy sesji, który poza „podglądaniem” pozujących aktorów i twórców oferuje kilka wypowiedzi z ich strony.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.