Seriale

Premiera 3. sezonu „The Mandalorian” potwierdzona na koniec 2022 lub początek 2023 roku

Wczorajsze popołudnie obfitowało w sporo nowych informacji na temat nadchodzących produkcji z uniwersum Star Wars, a to za sprawą obszernego artykułu, jaki pojawił się na łamach Vanity Fair.

Dowiedzieliśmy się m.in., iż Lucasfilm wciąż jest zainteresowany współpracą z Rianem Johnsonem przy kolejnych filmach ze świata Gwiezdnych wojen, ujawniono też garść ciekawych zdjęć z aktorami wcielającymi się w bohaterów nadciągających seriali. Z tekstu można było jednak wyłapać znacznie więcej ciekawych kąsków, a jednym z nich jest potwierdzenie przybliżonej daty premiery kontynuacji przygód Dina Djarina.

Jak potwierdził Lucasfilm, debiut 3. sezonu The Mandalorian szykowany jest na koniec tego lub początek przyszłego roku. Wcześniej spodziewano się, iż serial powróci z nowymi odcinkami w okolicy tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, lecz wygląda na to, iż w najgorszym wypadku będziemy musieli poczekać na niego parę tygodni (lub miesięcy) dłużej.

Tak czy inaczej, 2022 i 2023 rok szykują się na naprawdę intensywne pod kątem natężenia produkcji serialowych osadzonych w odległej galaktyce. Za kilkanaście dni nadejdzie premiera Obi-Wana Kenobiego, później na ekrany zawita Andor i jeszcze w tym roku powinniśmy ponownie spotkać bohaterów The Bad Batch. Przyszły rok to z kolei wyczekiwany powrót Ahsoki Tano, a wedle plotek będziemy mogli również zapoznać się z nową animacją – Tales of the Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.