Seriale

Data premiery 3. sezonu „The Mandalorian” ujawniona! Znamy szczegóły serialu

Na trwającym właśnie Star Wars Celebration oficjalnie ujawniono datę premiery 3. sezonu The Mandalorian i zdradzono kilka istotnych detali na temat kontynuacji przygód Dina Djarina. Powrócą znane postaci oraz pewna ikoniczna lokacja.

Jak dowiadujemy się z panelu poświęconego produkcji Dave’a Filoniego i Jona Favreau, 3. sezon Mandalorianina ukaże się na Disney+ w lutym przyszłego roku. Tym samym potwierdzają się ostatnie doniesienia dotyczące terminu premiery.

Wygląda również na to, iż wcześniejsze plotki o pewnej znanej lokacji nie mijały się z prawdą, bowiem wraz z Dinem odwiedzimy ojczyznę jego ludu, Mandalorę, gdzie bohater będzie chciał odpokutować za sprzeniewierzenie się Obyczajowi.

Dalej potwierdzają się informacje o powrocie Bo-Katan Kryze (w tej roli Katee Sackhoff) oraz Greefa Kargi (Carl Weathers). Co bardzo ciekawe, osoby obecne na pokazie teasera serialu twierdzą, iż Kryze prezentowana jest w nim jako główna antagonistka serii.

Ujawniono także oficjalny logotyp 3. sezonu, który widzieliście w grafice tytułowej. W razie czego podrzucamy go jednak poniżej:

W roli tytułowego bohatera powróci oczywiście Pedro Pascal.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.