Seriale

„Star Wars: Skeleton Crew” to nowy serial połączony z „The Mandalorian” – wystąpi Jude Law

Na zakończonym przed momentem panelu rozpoczynającym tegoroczne Star Wars Celebration włodarze marki poświęcili uwagę wyłącznie gwiezdnowojennym serialom. Oprócz pierwszego zwiastuna i szeregu informacji o Andorze oraz ekskluzywnego zwiastuna 3. sezonu The Mandalorian, zapowiedzi doczekał się nowy serial aktorski zatytułowany Skeleton Crew.

Osoby śledzące przecieki znają już tę produkcję pod kryptonimem Grammar Rodeo i nie powinny być zaskoczone praktycznie żadnym aspektem zapowiedzi, która potwierdziła krążące do tej pory plotki. Serial opowie o przygodach 10-letnich dzieciaków (choć według twórców nie ma być do dzieci skierowany), zagubionych w wielkiej galaktyce i usiłujących odnaleźć drogę do domu. Przypuszczalnie ich opiekunem będzie największa gwiazda serialu grana przez brytyjskiego aktora Jude’a Lawa.

Akcję serialu osadzono po Powrocie Jedi i będzie on połączony z mikrouniwersum The Mandalorian. Za jego powstawanie odpowiedzialni są Jon Watts i Chris Ford, którzy współpracowali już ze sobą przy okazji Spider-Man: Homecoming. Z racji na przynależność do wspomnianego okresu czasu, producentami będą Jon Favreau i Dave Filoni. W trakcie prezentacji ujawniono grafikę koncepcyjną, którą możecie zobaczyć poniżej.

Obecnie trwają prace preprodukcyjne i lada chwila rozpoczną się zdjęcia. Premiera na platformie Disney+ zaplanowana jest na 2023 rok.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.