Seriale

Wyciekł ekskluzywny zwiastun serialu „Tales of the Jedi”! Zobaczcie młodego Dooku i Qui-Gona

Pierwsze doniesienia na temat nowego serialu animowanego Star Wars zaczęły krążyć po sieci już jakiś czas temu, jednak wczoraj w czasie Star Wars Celebration w końcu ogłoszono oficjalnie: jesienią tego roku na Disney+ trafi Tales of the Jedi. Fanom obecnym na evencie zaprezentowano także nieopublikowany oficjalnie zwiastun projektu.

Ekskluzywny materiał nie pozostał jednak ekskluzywnym na długo i nagranie zapowiedzi wyciekło do sieci. Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, w trailerze zobaczyć możemy przede wszystkim Ahsokę, choć warto podkreślić udział postaci, których historie dotąd nie należały do najbardziej rozwiniętych w gwiezdnowojennych mediach audiowizualnych jak choćby Hrabia Dooku czy Qui-Gon Jinn, których młodsze od filmowych odpowiedników wersje zobaczyć można w materiale.

Zwiastun zobaczyć możecie poniżej, co zachęcamy zrobić jak najszybciej, bo prawdopodobnie niedługo zostanie usunięty.

https://youtu.be/9viSXP20deY

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.