Seriale

Zbroje moffa Gideona i Bo-Katan doczekają się modyfikacji w 3. sezonie „The Mandalorian”

Choć na minionym Star Wars Celebration pojawił się panel dotyczący przyszłości The Mandalorian, na którym pokazano nawet ekskluzywnie zwiastun nadciągającego 3. sezonu, to twórcy skrupulatnie dawkowali informację na temat kolejnych przygód Din Djarina oraz reszty bohaterów.

Dotyczyło to także moffa Gideona, który został pojmany w finałowym odcinku 2. sezonu. Wielokrotne zapewnienia aktora, Giancarlo Esposito, że jego postać będzie obecna w serialu przez przynajmniej 4 sezony sprawiły, że jego powrót był nieunikniony, a potwierdzają to najnowsze przecieki. Według zaufanego portalu Making Star Wars, w nowych odcinkach Gideon będzie nosił… Mandaloriański hełm! Nakrycie głowy ma być czarne i pasujące do reszty jego ubioru, posiadać klasyczny wizjer w kształcie litery T oraz rogi przypominające te z hełmu Zbrojmistrzyni. Powody takiej zmiany nie są znane – czyżby to było trofeum zdobyte przez moffa podczas pacyfikacji Mandalory?

Raport portalu wspomina też, że nowego ubioru ma się doczekać Bo-Katan. Jej nowy pancerz określany jest jako zbroja Mitozaura. Niewykluczone, że będzie ona powiązana ze stworem, którego rzekomo mamy ujrzeć.

3. sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ w lutym przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.