Seriale

2. sezon „Parszywej zgrai” pojawi się we wrześniu!

Podczas minionego Star Wars Celebration doczekaliśmy się pełnej zapowiedzi 2. sezonu The Bad Batch wraz z krótkim, ale gęsto wypakowanym akcją i interesującymi szczegółami zwiastunem. Twórcy nie odnieśli się jednak specjalnie do daty premiery serialu (poza enigmatyczną „jesienią”), mimo że według pierwotnych planów nowe odcinki serialu miały zadebiutować jeszcze wiosną.

Tymczasem ujawnienia dokładnej daty premiery doczekaliśmy właśnie dziś! Wielu użytkowników serwisu Disney+ donosi, że pojawiła się w nim nowa karta serialu, która głosi, że 2. sezon zadebiutuje 28 września, czyli jeszcze w połowie emisji Andora. Trudno powiedzieć, czy taki był zamysł, czy też doszło do wycieku i zbyt pospiesznego zdradzenia daty.

Ponadto oficjalna notka prasowa zdradza, że ponownie możemy się spodziewać łącznie 16 odcinków, a pierwsze 2 lub więcej ukażą się pierwszego dnia. Emisja 2. sezonu zakończy się z początkiem 2023 roku lub pod koniec 2022.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.