Gry

[Plotka] Maul pojawi się w grze „Star Wars Jedi: Survivor”

Po długim oczekiwaniu w zeszłym tygodniu w końcu mogliśmy zobaczyć pierwszą zapowiedź sequela Upadłego Zakonu, czyli Star Wars Jedi: Survivor. Jako zaledwie pierwszy teaser, materiał był dość krótki i raczej nie zdradził szczególnie dużo na temat treści gry. Docierają do nas jednak kolejne doniesienia dotyczące nadchodzącego tytułu, które mogą ujawniać bardzo ciekawe informacje.

Powtarzają się bowiem plotki z początku ubiegłego roku, jakoby w kontynuacji Fallen Order miał pojawić się Darth Maul. Tym razem przekazał ją prowadzący podcast XBox Era Shepshal Nick (za: Bespin Bulletin), który w najnowszej audycji oznajmił, iż słyszał, że Maul ma mieć rolę w Jedi: Survivor. Sam ponoć dowiedział się o tym już ponad rok temu, a więc być może nawet w tym samym czasie, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia na ten temat. Nic więcej w kwestii tego, jak dokładniej miałby wyglądać występ postaci, nie zostało powiedziane.

Oczywiście podkreślamy, że to jedynie plotka, przekazywana na zasadzie „słyszałem kiedyś”, więc nie należy przywiązywać do niej zbyt dużej wagi.

Star Wars Jedi: Survivor trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą pierwszej zapowiedzi gry.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.