Seriale

[Plotka] Darth Vader pojawi się w serialu o Ahsoce

W trwającym właśnie Obi-Wanie Kenobim dużą rolę odgrywa były uczeń tytułowego bohatera. Powrót Dartha Vadera w najnowszym serialu może jednak nie być jego ostatnim występem na Disney+. Według ostatnich doniesień Mrocznego Lorda mamy bowiem mieć okazję zobaczyć również w Ahsoce.

Portal Making Star Wars informuje, iż według kilku źródeł w jakiś kolejny nadchodzący projekt Lucasfilmu zaangażowany ma być James Earl Jones, który od 1977 roku użycza Vaderowi głosu. Ponowny angaż otrzymać mieli także kaskaderzy odpowiedzialni za odgrywanie antagonisty w scenach walk w Obi-Wanie Kenobim. Podobno wszystko wskazuje na to, że tym projektem będzie właśnie serial o Ahsoce Tano z Rosario Dawson w roli głównej. Pokrywałoby się to z wiadomościami z pewnych źródeł na temat kolejnego powrotu Haydena Christensena mającego nastąpić właśnie w ramach Ahsoki.

Nie wiadomo jak obszerna mogłaby być rola Mrocznego Lorda w serialu. W artykule pojawia się spekulacja, iż chodzić może o odtworzenie w live action walki pomiędzy Vaderem a Ahsoką z serialu animowanego Star Wars: Rebels. Warto jednak podkreślić, że w tej chwili to i tak zaledwie plotka, która – jak wiele – wcale nie musi okazać się prawdziwa.

Ahsoka trafi na Disney+ w przyszłym roku. Na niedawnym Star Wars Celebration zaprezentowano pierwszy teaser serialu, który zobaczyć możecie tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.