Seriale

Dave Filoni ma już pomysł na przedstawienie pierwszego spotkania Luke’a Skywalkera i Ahsoki Tano

Od finału The Book of Boba Fett minęło już parę ładnych miesięcy, ale okazuje się, że wciąż jest garść wartych uwagi tematów dotyczących serialu, o których jego twórcy chętnie rozmawiają z mediami. Jednym z kilku zaskoczeń Księgi Boby Fetta było pojawienie się Luke’a Skywalkera i Ahsoki Tano w przedostatnim odcinku. Wówczas wyglądało na to, że syn i dawna uczennica Anakina Skywalkera znają się już od jakiegoś czasu – i rzeczywiście tak jest. Co ciekawe, Dave Filoni ma już nawet zarys tego, jak mogło wyglądać ich pierwsze spotkanie.

Wywiad, podczas którego padły słowa Filoniego, pochodzi jeszcze ze Star Wars Celebration, lecz opublikowany został przez Screen Rant dopiero parę dni temu. Kapelusznik wyjawił w nim, że stworzył już w swojej głowie całą historię o tym, jak krzyżują się ścieżki młodego Skywalkera i Tano, natomiast zła wiadomość jest taka, że nie poznamy jej ani w ramach Star Wars: Ahsoki, ani w innych zapowiedzianych ostatnio serialach.

„Tak, mam na ten temat całą historię, którą wymyśliłem wiele lat temu. Musiałem umieścić ten element układanki na miejscu, aby móc ze zrozumieniem robić to, co teraz robię. Nie znalazłem jednak jeszcze sposobu, aby to opowiedzieć (…). Pokochałbyś to, to świetna historia!”

Wydaje się, że dobrym miejscem na przedstawienie pierwszego spotkania Luke’a i Ahsoki byłby 2. sezon animacji Tales of the Jedi, zapowiedzianej podczas tegorocznego Celebration. Wiemy już, że nie ma co liczyć na podobny temat w ramach sezonu 1., jeśli jednak twórcy zdecydują się kiedykolwiek na stworzenie kontynuacji, byłaby to zapewne idealna okazja, by zrealizować wizję Dave’a Filoniego.

Dave odniósł się przy okazji do założeń, że seria Ahsoka to bezpośrednia kontynuacja Rebeliantów.

„Powiedziałbym, że jest to mocny aspekt tego, co pokazałem [na panelu Mando+] i jest to w pewnym sensie spełnienie obietnicy historii, którą miałem dokończyć. Myślę, że znaleźliśmy najlepszy sposób, aby to przekazać. Jestem tym podekscytowany, zobaczymy, jak się rozwinie. To po prostu bardzo ekscytujące, więc nie mogę się doczekać, aż ludzie to zobaczą.”

Cały wywiad obejrzycie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.