Seriale

Hayden Christensen jako Anakin Skywalker w serialu o Ahsoce!

W przyszłym roku na Disney+ trafić ma serial Obi-Wan Kenobi, w którym po wielu latach do świata Gwiezdnych wojen powróci nie tylko wcielający się w tytułowego bohatera Ewan McGregor, ale również odtwórca roli Anakina Skywalkera i Dartha Vadera z trylogii prequeli – Hayden Christensen. Jak się jednak okazuje, nie będzie to jedyny nowy projekt z udziałem tego aktora.

The Hollywood Reporter donosi bowiem, iż Christensena zobaczymy ponownie także w Ahsoce, nadchodzącym spin-offie The Mandalorian z Rosario Dawson w roli głównej. Z uwagi na czas akcji serialu, na ekranie nie pojawi się oczywiście żywy Anakin Skywalker – a przynajmniej taką mamy nadzieję, bo trudno powiedzieć, czy fani przełknęliby „somehow, Anakin returned” – i najpewniej do czynienia będziemy mieli z retrospekcjami lub duchem Mocy.

Produkcja Ahsoki ma rozpocząć się na początku przyszłego roku, w związku z czym premiery należy spodziewać się prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.