Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: zakulisowe nagranie z serialu przedstawia Rozkaz 66

Do sieci wyciekł nowy materiał zza kulis Obi-Wana Kenobiego, pokazujący nagrania do sceny z samego początku 1. odcinka serialu, gdzie obserwowaliśmy wydarzenia związane z Rozkazem 66.

Krótkie wideo przedstawia rycerza Jedi walczącego z kilkoma klonami. Podczas krótkiej potyczki zabija on dwóch napastników, po czym zostaje zastrzelony przez trzeciego.

Zakulisowy materiał z Reddita obejrzycie poniżej:

Jeśli zastanawiacie się, gdzie dokładnie mogliśmy zobaczyć tę sekwencję, to już spieszymy z wyjaśnieniem. Jest ona częścią większej sceny, która ukazuje młodzików uciekających przed masakrą. Rycerz Jedi walczący z klonami pojawia się w tle, dość daleko od pierwszego planu.

Zerknijcie na zrzut ekranu poniżej, gdzie zaznaczony jest omawiany moment:

Już 14 czerwca fani Star Wars w całej Polsce otrzymają dostęp zarówno do nowych przygód Obi-Wana, jak i pozostałych seriali oraz filmów z odległej galaktyki, bowiem tego dnia platforma Disney+ zadebiutuje na naszym rynku.

Jeśli chcecie zyskać aż 12 miesięcy abonamentu w ramach usługi streamingowej, weźcie udział w naszym konkursie, który zorganizowaliśmy we współpracy z Disney+. Zgłoszenia trwają tylko do końca jutrzejszego dnia (12 czerwca)!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.