Seriale

3. sezon „The Mandalorian” ma być „mroczniejszy” i „większy” niż poprzednie

Podczas odbywającego się w ubiegłym miesiącu Star Wars Celebration doczekaliśmy się wielu ciekawych zapowiedzi ze świata Gwiezdnych wojen, jednak sporo informacji i wywiadów przeszło nam koło nosa – czy to z uwagi na ich ekskluzywność (niektóre zwiastuny i panele nie były oficjalnie transmitowane w sieci), czy też po prostu przez ich natłok. W ostatnich dniach zaczęły docierać do nas co bardziej interesujące fragmenty wywiadów z SWC, a te najnowsze pochodzą od obsady The Mandalorian.

Portal ET Online ujawnił na swoich łamach garść wypowiedzi aktorów zaangażowanych w najnowszą odsłonę przygód Dina Djarina i Grogu. Zdradzają one, czego możemy się spodziewać w kwestii klimatu oraz losów bohaterów.

Katee Sackhoff (Bo-Katan Kryze) określiła 3. sezon „znacznie mroczniejszym”, z kolei Carl Weathers (Greef Karga) opisał go jako „pełniejszy i cięższy niż poprzednie”, dodając, że jest jeszcze bardziej wypełniony wartką akcją i ciekawymi interakcjami między postaciami.

Giancarlo Esposito (moff Gideon) stwierdził, że nowy sezon The Mandalorian będzie „największym z dotychczasowych”, rozwijającym jednocześnie wątki z poprzedników. Niewiele zdradził natomiast Pedro Pascal (Din Djarin), według którego będzie to po prostu jeszcze lepsze widowisko.

Powyższe wypowiedzi są oczywiście bardzo ogólnikowe, lecz potem pojawia się trochę więcej konkretów. Jak ujawnił Giancarlo, grany przez niego czarny charakter będzie znajdował się w więzieniu, gdy ponownie go spotkamy.

„Tak, jest za kratkami. Myślę, że moglibyśmy zobaczyć, jak uwalnia się z tych łańcuchów, które go krępują. Chcemy przecież zobaczyć gościa, który jest geniuszem, mającym pomysł na przyszłość, jakiego nikt inny nie ma. A więc pragniemy dowiedzieć się więcej i chcemy wiedzieć, czy to coś dobrego, czy złego.

Wciąż jestem przekonany, że [Gideon] naprawdę chce ocalić tę galaktykę. Oczywiście wszyscy na jego miejscu mogliby tak myśleć. Ale inni ludzie zakładają, że on po prostu chce ją kontrolować. Dowiedzmy się więc, czy to prawda, czy nie.”

Kilka słów miał też do dodania Pedro Pascal, który opisał rozwijającą się relację Dina i Grogu. Malec będzie wymagał coraz mniejszej ochrony ze strony przybranego ojca, stając się bardziej samodzielnym, jednak nie oznacza to, że nie będzie potrzebował jego uwagi.

„Uwielbiam to, że coraz bardziej rozmywa się granica w kwestii tego, kto kogo chroni, ponieważ Grogu odkrywa jeszcze więcej swoich mocy. Bardzo ważne jest, aby Mando o niego zadbał, a także upewnił się, że [Grogu] wykorzystuje swoje umiejętności we właściwy sposób.”

Carl Weathers stwierdził, że w nowym sezonie tempo wydarzeń nieco zwalnia, a bohaterowie mają odrobinę więcej czasu na rozwinięcie osobistych wątków.

„[Nowe odcinki] będą miały o wiele więcej okazji do zagłębienia się w różne wątki. Każda z tych postaci ma tak wiele do pokazania w kontekście osobistych historii.”

Swoją wypowiedź rozwinęła też Katee Sackhoff, wyjawiając, że po tym, jak odmówiła przyjęcia Darksabera od Dina, Bo-Katan zaczęła na nowo odkrywać siebie oraz swoje prawdziwe cele.

Wygląda na to, że do rozgrywki może powrócić też Boba Fett. Temuera Morrison oznajmił, że jego łowca nagród powinien pokazać się ze strony, którą fani doskonale znają i kochają.

„Musimy go jakoś sprowadzić z powrotem. Musimy zobaczyć starego Bobę Fetta.

Wprowadziliśmy go ponownie. Dowiedzieliśmy się o nim kilku rzeczy. Ale myślę, że nadszedł czas, aby ponownie zrobić z niego twardziela. Nie ma dwóch sposobów na obejście tej sytuacji. Myślę, że możemy do tego wrócić, ale jest to poza moją kontrolą. Po prostu zobaczę, co się stanie.”

3. sezon The Mandalorian zadebiutuje na Disney+ w lutym przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.