Książki i komiksy

Zapowiedziano „The Secrets of the Bounty Hunters”

Wydawnictwo Insight ujawniło szczegóły kolejnej książki z cyklu The Secretrs of…. Wcześniejsze publikacje poświęcone były Jedi i Sithom, zaś w najnowszej książce przyjdzie czytelnikom zapoznać się z fachem łowców nagród.

Charakterystyczną cechą książek z tej serii jest subiektywny narrator, będący znaną postacią z uniwersum Gwiezdnych wojen. W przypadku The Secrets of the Bounty Hunters będzie to pirat Hondo Ohnaka, którego możemy kojarzyć z występów w animacjach Wojny klonów i Rebelianci. Jego opowieści obejmą nie tylko najgroźniejsze statki i technologię stosowaną w podziemiu, ale też sylwetki najznamienitszych łowców, takich jak Boba Fett, Din Djarin, Fennec Shand, IG-11, Zam Wesell, Cad Bane, Aurra Sing, Bossk, czy Dengar.

Wzorem poprzednich pozycji nie zabraknie elementów interaktywnych i bogatej strony wizualnej, będącej zasługą ilustratora Sergio Gómeza Silvána. Za stronę merytoryczną odpowiedzialny jest Marc Sumerak. Okładkę możecie zobaczyć poniżej:

Książka będzie liczyć 32 strony i ukaże się nakładem wydawnictwa Insight Editions. Premierę za Oceanem wyznaczono na 1 listopada tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.