Seriale

Zobaczcie fanowski plakat rewanżu stulecia z „Obi-Wana Kenobiego”

Już pojutrze zadebiutuje finałowy odcinek Obi-Wana Kenobiego, w którym mamy doczekać się ostatecznego pojedynku pomiędzy tytułowym bohaterem a Darthem Vaderem. Nadchodzące starcie ochrzczone zostało mianem „rewanżu stulecia” zarówno w oficjalnych materiałach promocyjnych, jak i przez licznych fanów – jeden z nich stworzył nawet plakat, będący wizją drugiej serialowej walki Mistrza Jedi i Mrocznego Lorda Sithów.

Grafika autorstwa artysty RenderDriver została przez niego zamieszczona na Twitterze jeszcze w marcu. Co jednak ciekawe, niedawno opublikował ją także jeden z oficjalnych profili Disney+ Hotstar.

Dzieło przedstawia protagonistę i jego dawnego ucznia na Mustafarze, gdzie miała miejsce ich pierwsza walka z Zemsty Sithów, a w trakcie wydarzeń z serialu mieści się tam forteca Vadera (również widoczna w tle).

Rzadko zdarza się, by oficjalne profile Disneya w jakikolwiek sposób wykorzystywały prace fanów, jednak nie dopatrywalibyśmy się w tym niczego więcej niż zwykłej ciekawostki. Nawet gdybyśmy hipotetycznie założyli, że grafika jest elementem marketingu, to materiały promocyjne nie zawsze muszą w stu procentach pokrywać się z rzeczywistą treścią reklamowanego dzieła.

Czy ostatni pojedynek dawnych przyjaciół rzeczywiście będzie miał miejsce na wulkanicznej planecie? Przekonamy się 22 czerwca.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.