Seriale

Opisy kostiumów ze „Star Wars: Andor” ujawniają detale fabularne oraz lokacje z serialu

Od dziś do najbliższej niedzieli (21-24 lipca) odbywa się impreza San Diego Comic-Con. Choć w tym roku Gwiezdne wojny nie zaznaczyły zbyt wyraźnie swojej obecności podczas tego wydarzenia, to i tak w pawilonie Lucasfilmu znalazło się miejsce dla pewnej ciekawostki, zdradzającej przy okazji parę szczegółów fabularnych jednego z nadchodzących seriali aktorskich.

Na wystawie zaprezentowanej w trakcie tegorocznego Comic-Conu pojawiły się kostiumy bohaterów Star Wars: Andor. Ubiory widziane były już w poprzednich materiałach promocyjnych, jednak tym razem towarzyszą im opisy, które ujawniają co nieco na temat fabuły serialu, a także pojawiających się w nim postaci i lokacji.

Na pierwszym zdjęciu z oficjalnej strony StarWars.com możemy dostrzec strój protagonisty, Cassiana, oraz replikę droida B2EMO, mającego towarzyszyć rebelianckiemu szpiegowi podczas jego przygód.

Opis obok kostiumu głównego bohatera brzmi:

„Chcąc dołączyć do rodzącej się rebelii, Cassian Andor musi wypełnić niebezpieczną misję na Aldhani.”

Andor ma ukazać nie tylko nowe planety, takie jak wspomniane już Aldhani, ale też doskonale znane nam lokacje z ery Prequeli. Jak możemy wyczytać z tabliczki towarzyszącej kostiumowi Mon Mothmy:

„Mon Mothma, imperialna senator z Chandrili, ostrożnie porusza się po niebezpiecznych zawiłościach polityki Coruscant, starając się zasiać ziarno rebelii.”

Ostatnią wartą uwagi informacją jest opis droida B2EMO. Okazuje się, że wysłużona jednostka od lat pracuje nie tylko dla Cassiana, ale też dla całej rodziny Andorów. Może to sugerować, że w ramach serialu poznamy krewnych protagonisty (według plotek na pewno spotkamy jego siostrę).

„B2EMO – lub po prostu Bee-two bądź Bee – to bardzo stara i zużyta jednostka naziemna, która od lat pozyskuje złom dla rodziny Andorów. Droid ma szeroką gamę narzędzi i możliwości, aby wypełniać powierzane mu zadania.”

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ 31 sierpnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.